ÚVOD PROGRAM CELOROČNĚ PROGRAM DĚTI PROGRAM DOSPĚLÍ OSLAVA NAROZENIN ORIGINÁLNÍ NÁPAD
CENÍK DIVADLA VŠE O CENÁCH TISK, MÉDIA FOTOGALERIE LOUTKY KONTAKTY

České loutkové
divadlo Praha


Vitáme Vás na webových stránkách
Českého loutkového divadla Praha.
Divadlo se  věnuje tradičním  loutkovým klasickým českým pohádkám pro děti od dvou do dvanácti let.
Loutkové divadlo Praha je stálé i zájezdové a je připraveno přijet
i do Vašeho kulturního zařízeni či školky.

Oproti sochařské tvorbě, která probíhala v soukromí mého ateliéru, Loutkové divadlo hraje ve školách, školkách někde i na městských slavnostech, při neustálém styku s malými i velkými diváky. Proto jsem utlumil činnost českého loutkového divadla z bezpečnostních a zdravotních důvodů. Ale, jak se říká, živí herci stojí principála gáži, ale moje marionety jsou v teple domova a trpělivě čekají na lepší časy. A ty alespoň doufám, přicházejí. Začneme 1. června, při příležitosti Mezinárodního dne dětí, kdy moje loutkové divadlo odehraje celou řadu pohádek (doba trvání 4 dny) a dále budeme pokračovat na již smluvená vystoupení v dalších městech.

Přijímáme objednávky pořadatelů na pozvání zahrát loutková vystoupení ve Vašem městě.

Příjem objednávek na tel. čísle 724 975 426

Mimo stálých loutkových vystoupení jsme jako novou aktivitu zařadily pohádkové hry pro děti při soukromých oslavách pořádaných rodiči a příbuznými dětí.
S překvapivě velkým úspěchem se zůčastňujeme letních festivalů rockové hudby, kde naše loutkové divadlo působí jako osvěžení programu pro děti rockových rodičů.
Jako stálice hrajeme u Norimberku a v létě na hradě i na zimních dětských vánočních trzích.

Naší novinkou je zapůjčení loutkového divadla rodičům a jejich herecká spoluúčast na loutkových pohádkách.
Tzv. show s velkými loutkami má úspěch na scéně městských slavností i na akcích pořádaných pro cizince.

 

Já louktař,

své ručně vyřezávané loutky velikosti 30 – 60cm prodávám ve své galerii na mostě Legií – Kampa. Na zakázku mohu zhotovit karikaturu vašeho oslavence včetně charakteristických šatů podle jeho zájmu. Jsem autorem a majitelem českého loutkového divadla Praha. Pro své divadlo upravuji pohádky, vyřezávám loutky, maluji kulisy a hraji s divadlem na kulturních akcí v Čechách, ale i v cizině. Divadlo hrálo v Mexiku, Kambodže, Indii i na vánočních trzích v Norimberku.