Divadlo Módy

podobná situace (covid), jako s českým loutkovým divadlem vznikla také s Divadlem Módy Praha. Za poslední dva roky jsme měli s bídou cca 8 – 12 vystoupení. Tady však situace pro „ancábl“ byla daleko horší. Zatím co modely šatů byly uloženy v šatně v klidu na „štengrech“, manekýny nám zrály, zakládaly rodiny, rodily, ukončovaly studia a budovaly si své kariéry. Ještě horší to bylo

s hosty našich modelových show. Umělecká agentura M models, která organizovala a zprostředkovávala tyto vystoupení z ekonomických důvodů, pozastavila svoji činnost. Přesto nová vystoupení proběhnou 1. června 2022 při příležitosti slavnostního zahájení vernisáže s názvem „ Žena a dítě“.

Objednávky přijímáme na realizaci celovečerních představení na tel. 724 975 426. Umělecká agentura M models paní Marcela Ratajová

V roce 2018 jsem vytvořil pro Divadlo módy 20 kusů nových modelů
a rozšířil tak naše módní přehlídky již na více něž 100 originálů ručně malovaných šatů s exotickou tématikou.
V současné době pracuji na doplňcích originálních pro naše divadlo.


V roce 2019 máme nasmlouváno řadu modelingových show v lázeňských městech Čech, Slovenska a Německa,
ale i v Costarice – Puerto Viecho. Právě pro zahraniční přehlídky jsem zařadili i české kroje, které se těší velkému zájmu tamního obecenstva.

Já módní návrhář,

jsem majitelem divadla módy Praha. Divadlo vzniklo v roce 2000 a předvádí kolekce jak domorodých šatů z exotických zemí světa, tak mé vlastní návrhy modelů ručně malovaných šatů. V okénku hostí s námi se spolupodílí známé kulturní osobnosti českého showbusinessu. Jsem autor všech modelů a sám celým celovečerním programem provádím.

Divadla mody  Praha

S Divadlem módy procestujeme tisíce kilometrů na pomyslné „palubě obřího letadla“. Navštívíme země Jižní Ameriky, Afriku, Asii i ostrovy v Polynésii a budeme si všímat žen a jejich šatů. K bohaté kostýmové výbavě se přiřadí syrský kadeřník   Harsama Vanos, který ve své kadeřnické show pracuje s ženami z publika a ty se v závěru stávají spoluúčinkujícími Divadla módy módního návrháře Jana Vaňka

Uzlík šatů s Uzlem

„Žena se krášlí, aby se líbila, a tak móda a sex patří k sobě“

Tvrdí populární český sexuolog MUDr. Radim Uzel. Proto se rozhodl vyjmout ze svého uzlíku pořad
Úsměvný pořad o současných módních trendech v modelingu i sexu. Dále účinkují: Miss Internet, Miss Karlovy Vary, Miss Polabí.

Krásnění s Uršulou

Jedna z našich nejlepších komiček  Uršula Kluková  s živelností sobě vlastní „krásní“ v duelu s návrhářem Janem Vaňkem. Vzniká celá řada legračních situací a sál se otřásá salvami smíchu, který vzápětí umlká a je vystřídán estetickým pohledem na herečky Divadla módy, lahodícím očím žen i mužů v obecenstvu.

Divadlo módy a Josef Fousek

Bývalý člen divadla Semafor, písničkář, nyní i úspěšný spisovatel Josef Fousek prokládá svými písničkami a vyprávěním ukázky originálních modelů z dílny Jana Vaňka.

Ukázky navrhovaných šatů z mých módních přehlídek